Pisanie tekstów na zlecenie

Tworzenie perswazyjnych tekstów i artykułów to sztuka. Doświadczenie nauczyło mnie, że czasem wystarczy dodać odpowiednie SŁOWO w odpowiednim MIEJSCU, żeby zwiększyć sprzedaż niemal 2-krotnie.

Magia słowa pisanego potrafi zmienić niezdecydowanego internautę w wiernego klienta, dzięki któremu Twoja firma zacznie się rozwijać. A to oznacza dla Ciebie stabilizację i możliwość realizowania własnych marzeń.

Jeśli potrzebujesz artykułów na blogu lub szukasz osoby, która stworzy dla Ciebie dobrze sprzedającą ofertę handlową, to jesteś we właściwym miejscu.

pisanie tekstów
tworzenie chwytliwego nagłówka

Czy wiesz, że stworzenie chwytliwego nagłówka i dobranie odpowiedniej miniaturki jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ilość odwiedzin na stronie internetowej?

Na załączonym obrazku znajduje się wykres pokazujący stronę, która generowała zaledwie kilka odwiedzin dziennie. Wystarczyło stworzyć tylko jeden artykuł o intrygującym tytule i wrzucić go na popularne portale społecznościowe, aby w ciągu kilku dni stronę odwiedziło ponad 20 000 tysięcy Unikalnych Odbiorców. 

Dzięki szybkiemu napływowi użytkowników strona zaczęła zarabiać na reklamach, a klienci zaczęli dokonywać zakupów.

Usługi copywriterskie

Pisaniem tekstów na użytek własny i na zlecenie zajmuje się już od 2014 roku. Zarówno edukacja pod kątem biznesowym, jak i zainteresowania marketingiem internetowym pomagają mi łatwiej zrozumieć potrzeby klientów. Dzięki temu teksty, które otrzymasz sprawią, że żaden klient nie przejdzie koło nich obojętnie. Usługi które oferuje to:

pisanie artykułów

Pisanie artykułów

Nie wiesz o czym pisać, aby zbudować zaufanie wśród klientów? Z doświadczenia wiem, że dobry artykuł blogowy potrzebuje kilku elementów, dzięki którym będzie wyróżniać się wśród innych wpisów. Artykuł na Twoim blogu będzie dostosowany do najnowszych trendów i wytycznych SEO wyszukiwarki Google.

opisy produktowe

Opisy produktowe

Nie masz czasu lub chęci opisywać każdego produktu? A może klient wchodząc do Twojego sklepu internetowego nie dokonuje zakupu? Napiszę dla Ciebie opisy produktowe, dzięki którym asortyment w Twoim sklepie internetowym zacznie się rozchodzić, jak świeże bułeczki.

oferty sprzedażowe

Pisanie ofert sprzedażowych

Chcesz napisać ofertę, która sprawi, ze klienci będą częściej naciskać przycisk „Kup teraz”? A może posiadasz już ofertę usług lub produktów, które nie przynoszą zamierzonych rezultatów? Stworzę dla Ciebie dobrze konwertującą ofertę, dzięki której zyski pójdą w górę, a Ty zyskasz pewność, że firma rozwija się tak jak należy.

Kontakt

Napisz do mnie korzystając z poniższego formularza kontaktowego opisując jak najwięcej szczegółów dotyczących zlecenia, którym jesteś zainteresowany. Możesz też napisać na adres e-mail: info@contentblog.pl.

Uprzejmie informuje, że na wszystkie wiadomości odpowiem w ciągu 24 godzin.

Pytania i odpowiedzi dotyczące pisania tekstów

pytania i odpowiedzi o artykułach

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące pisania tekstów.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Jeśli czytasz już od jakiegoś czasu mój blog, to zapewne wiesz czego się możesz spodziewać. Jeśli jesteś nowy to pewnie w Twojej głowie pojawiają się wątpliwości co do tego, czy współpraca ze mną będzie dobrą decyzją. Nie zamierzam obiecywać Ci złotych gór lub dawać obietnic bez pokrycia.  Daje Ci jednak gwarancję, że włożę maksimum wysiłku, żeby efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania.

Czy ta usługa będzie dla mnie dobra?

Nie ważne, czy prowadzisz kancelarię prawniczą, kwiaciarnię, czy też jesteś trenerem personalnym chcącym przygotować ofertę dla klienta. Pracowałem już w różnymi klientami zaczynając od przygotowania ofert pod suplementy diety, jak i usługi ogrodnicze. Dlatego możesz być pewien, że wspólnie przeanalizujemy sytuację w Twojej firmie i podejmiemy najlepsze możliwe rozwiązanie.

Jaki jest koszt usługi?

Każda usługa jest wyceniana indywidualnie. Przed wykonaniem zlecenia pobieram 50% zaliczki, które wpłacasz na konto bankowe. Drugą połowę płacisz wtedy, kiedy uznasz, że zlecenie zostało wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Uczciwy układ, prawda? 🙂

Jaki jest czas oczekiwania?

Zanim przejdę do działania ustalimy ramy czasowe, w których zlecenie będzie wykonane do końca. Wszystko zależy od rodzaju usługi, którą zamawiasz.